poniedziałek, 2 maja 2011

Nadrabianie Zaległości

Witam Was po zdecydowanie zbyt długiej przerwie ;) Powodów ciszy na blogu kilka,ale na szczęście całkiem miłych :-)Koniec marca i kwiecień okazał się dla mnie być początkiem baardzo intensywnego życia. Jak to bywa w okolicznościach ,w których szuka się dodatkowych 10 minut w każdej następnej godzinie,na blog czasu brakowało :/ Nie bardzo też miałam okazję,żeby zrobić porządne zdjęcia. Dobra koniec smętnych tłumaczeń,czas podzielić się nowościami :-)

Po pierwsze. Pisałam już kilkakrotnie o moim zaprzyjaźnionym zespole RABADABUKA. Zespół założył mój Ukochany i od samego początku towarzyszyłam mu w poszukiwaniu odpowiednich ludzi do wspólnego robienia muzyki .Od zimy Rabadabuka gra intensywnie,skład jest już stały,a ja jestem na każdej próbie :-) Doradzanie i kibicowanie jednak mi nie wystarczyły ;-) muzyka porwała mnie zupełnie! Kupiłam tzw. perkusjonalia czyli instrumenty rytmiczne służące do robienia ciekawych efektów dźwiękowych. Teraz jestem żywą częścią bandu ,mojego plemienia :-) Przed świętami nagrywaliśmy nasze pierwsze demo w towarzystwie nawijającego Mistah Lego. Dzień w studiu nagrań był ekstra doświadczeniem. Mało kto zdaje sobie sprawę z ogromu pracy, który trzeba włożyć,by powstał dobry kawałek. Nasze trzy demowe już niedługo będę do posłuchania, na razie są oddane do mixu i masteringu. O tym dokładnie niedługo:-) na pewno zamieszczę tu owoce naszej pracy :-)
A teraz Tulipanna  i jej instrumenty! ps. Brakuje tu cabasy, którą kupiłam ostatnio :-) kilka kolejnych zakupów jeszcze w planach.

 Podobno moje instrumenty wyglądają jak zestaw do zabaw SM ;-) 
 Nasze oficjalne logo zespołu. Jak Wam się podoba,bo mi baaardzo :-)

Drugim powodem mojego zabiegania jest rozpoczęta w kwietniu praca w jednej z najlepszych w kraju agencji PR Headlines Porter Novelli . Pracuję przy realizacji strategii komunikacyjnej dla New Look. To niesamowicie ciekawa praca, świetny projekt. Dostałam się w miejsce, które daje mi możliwości rozwoju  oraz zdobycia arcyciekawego doświadczenia i jestem bardzo szczęśliwa! Zapraszam do polubienia Facebooka New Look warto,ponieważ niedługo rozpocznie się seria ciekawych konkursów,ze świetnymi nagrodami :-) a poza tym New Look ma na prawdę fajne ciuchy!

To tak pokrótce opisałam co się ,ze mną działo kiedy tu nie zaglądałam :-) Teraz jeszcze kilka zdjęć,jakieś takie dość zwykłe zwyklaki ;-)
 Na koniec pioseneczka z klimatów reggae oczywiście :) Życzę Wam udanego,wesołego majowego weekendu! :-) Pozdrawiam serdecznie -Tulipanna!


12 komentarzy:

 1. świetne sety ! :)

  zapraszam do mnie:
  www.made-vogue.blogspot.com
  xoxo.

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie Ty masz śliczne zdj. w nagłówku!

  OdpowiedzUsuń
 3. SUPER! jesteś niesamowita ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. genialnie! nagłówek jest przecudowny!:)
  a piosenka na tak:)
  http://jeilliebean.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. przedostatni look jest niesamowity !

  Zapraszam do siebie margaret-j

  OdpowiedzUsuń
 6. Torba z pierwszego zestawu jest rewelacyjna!

  OdpowiedzUsuń
 7. widzę, że zaległości odrobiłaś wzorowo! śliczne zestawy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zwykłe zwyklaki powiadasz? nie zgodziłabym się, są fantastyczne!
  Poza tym piekielnie zazdroszczę tak ciekawej pracy... :)

  OdpowiedzUsuń
 9. W takim razie wybaczam długą nieobecność i życzę sukcesów w pracy :)!

  ps Wszystkie zestawy są świetne, ale to nie nowość...

  OdpowiedzUsuń
 10. Zabawne te Twoje instrumenty :P Jeżeli chodzi o New Look to uwielbiam ten sklep, niestety nie ma go w Poznaniu i bardzo z tego powodu cierpię. Gratuluje pracy :) Co do stylizacji, wersja 2 jest wg mnie, najlepsza :)
  Pozdrawiam
  seku.

  OdpowiedzUsuń