niedziela, 30 maja 2010

KoronkoweMotyle

Na ramionach i dekolcie tej bluzki ktoś wydziergał  żabot w motyle. Jak ją znalazłam w sh to tradycyjnie jak to przy rzeczach vintage poraziło mnie zachwytem ;) Żabot  można ciekawie nosić -rozkładać jak kołnierz lub rozrzucić w nieładzie . Bluzka ma kształt delikatnego motyla i przykrótkie rękawy,które jeszcze podciągam. Spódnicę uszyłam sama :) zapatrzyłam się w gazecie na model z "uszami". Kopletnie nie wiedziałam jaki wykrój trzeba zrobić,żeby osiągnąć odpowiedni efekt końcowy. Kroiłam ,fastrygowałam, prułam i tak ze dwa rady,aż się udało :) jestem z niej dumna. Zdjęcia zrobione w drodze powrotnej z... manifestacji "Wolne Konopie" ;-) wesoło było ,nawet swego byłego wykładowcę, poważanego Pana Profesora spotkałam ;-) Na afterparty mieliśmy iść, ale XBOX nas zatrzymał na dobre w domu ;-)
Zdjęcia Kazik Bat
Bluzka VINTAGE
Spódnica DIY
Buty RIVER ISLAND
Torba NINE WEST
Bransoletka C&A
Pierścionki prezenty

4 komentarze:

  1. skirt fits you

    OdpowiedzUsuń
  2. powiedz mi dzięki czemu Twoje włosy się tak fajnie trzymają w tej stylizacji na zdjęciu z nagłówka? :) użyłaś żelu, wosku? podaj mi firme:D plisssssss;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Sandrula to było tak: nakręciłam włosy na noc na wałki,rano rozwinęłam,natapirowałam i spryskałam lakierem,a lakier jakiś przypakowo nabyty za 4pln taki różowo-fioletowy klasyk to się Hair Style chyba nazywa ;)generalnie nie używam kosmetyków do stylizacji. Poejrzewam,że trzeba eż mieć włosy odpowiedniej długości,jakiś czas pózniej próbowałam ten efekt powtórzyć i nie wyszło...pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń